sowie

Historia górnictwa, kopalnie węgla, górnictwo w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 09:35

Ostatni komentarz: ludzie uwaqżajcie na ta firme
dodany: 2009.04.05 20:33:35
przez: perla
czytaj więcej
BASSbórka i zbiórka za nami
2023-12-20 10:57

Po raz pierwszy częścią Festiwalu Tradycji Górniczych Barbórka w Wałbrzychu była BASSbórka, czyli klubowa impreza zorganizowana w Sztygarówce na terenie Starej Kopalni. To był udany debiut, a dodatkowo wydarzenie, którego uczestnicy ruszyli z pomocą Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu. W czasie wydarzenia na naszej scenie pojawiło się kilku znanych i cenionych lokalnych didżejów. Uczestnicy nie tylko się bawili, ale także pomagali. W czasie imprezy zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz Schroniska. Zbieraliśmy suchą i mokrą karmę oraz koce dla psów i kotów. Pojawiły się także dwie puszki na datki (udało się zebrać ponad 10tys. złotych).


W ubiegły czwartek 14.12. Marta Wróbel zastępca dyrektora Starej Kopalni wspólnie Radosławem Rakuzy z Underground Wałbrzych przekazali zebrane produkty do schroniska.
Radosław Rakuzy był współorganizatorem wydarzenia i odpowiadał za przygotowanie listy wykonawców oraz był mocno zaangażowany w organizację wydarzenia i promowanie zbiórki dla wałbrzyskiego schroniska.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie w wydarzeniu.

Źródło: starakopalnia.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: