sowie

Historia górnictwa, kopalnie węgla, górnictwo w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 09:35

Ostatni komentarz: ludzie uwaqżajcie na ta firme
dodany: 2009.04.05 20:33:35
przez: perla
czytaj więcej
Drugie Śniadanie Biznesowe z EIT Raw Materials
2023-11-16 15:32

Zapraszamy do udziału w Śniadaniu Biznesowym z EIT Raw Minerals! Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli sektora surowcowego, przemysłu wydobywczego, środowiska start-upów i innowacji działających w obszarze eksploracji i przetwórtswa surowców mineralnych.

Spotkanie odbędzie się już 5 grudnia (wtorek) w budynku H-14 Politechniki Wrocławskiej (ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40, 50-370 Wrocław). Udział w śniadaniu jest bezpłatny - liczba miejsc jest ograniczona! Rejestracja jest otwarta do dnia 20 listopada 2023 r. do godz. 15:00.


W imieniu Dziekana Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii – prof. Radosława Zimroza, Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu EIT Raw Materials – Krzysztofa Kubackiego, Koordynatorki ds. EIT Raw Materials w Politechnice Wrocławskiej – Magdaleny Worsy-Kozak oraz całego zespołu Digital Mining Center Politechniki Wrocławskiej serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektora surowcowego, przemysłu wydobywczego, środowiska start-upów i innowacji działających w obszarze eksploracji, eksploatacji i przetwórstwa surowców mineralnych pierwotnych oraz wtórnych, górnictwa i przeróbki kopalin, recyklingu i odzysku pierwiastków ze źródeł wtórnych i niekonwencjonalnych, dostarczających innowacyjne rozwiązania dla sektora surowcowego, energetycznego i górnictwa, do udziału w Drugim Śniadaniu Biznesowym z #EIT Raw Materials pod hasłem „Odpowiedzialne pozyskiwanie surowców motorem zrównoważonych zmian!”.

W czasie spotkania dowiecie się Państwo czym jest EIT Raw Materials i jakie możliwości oferuje dla biznesu. Poznacie też efekty projektów współfinansowanych przez EIT Raw Materials, które zrealizowane zostały w Politechnice Wrocławskiej. Ponadto przedstawimy Wam projekty i przedsięwzięcia, które wciąż trwają i których postępy możecie na bieżąco śledzić, czy też dołączyć do grona beneficjentów.

W tym roku chcemy rozpocząć dialog wszystkich interesariuszy w trójkącie wiedzy, łącząc biznes, administrację i naukę. W czasie trzech paneli dyskusyjnych poruszymy tematy istotne dla nowoczesnej gospodarki surowcowej naszego kraju, od innowacyjnych rozwiązań w górnictwie po niekonwencjonalne technologie produkcji energii i metali.

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w sesji dyskusyjnej „Podziel się wyzwaniem / pomysłem!” . Ideą tej sesji jest otwarcie się partnerów biznesowych i podzielenie się problemami i wyzwaniami, które mają do rozwiązania w swojej działalności. Z drugiej strony chcemy, aby świat nauki podzielił się z biznesem pomysłami współpracy i ideami badawczo-rozwojowymi. Liczymy tutaj na konstruktywną krytykę ze strony partnerów przemysłowych oraz swojego rodzaju burzę mózgów uczestników spotkania.

Więcej informacji:
https://dmc.pwr.edu.pl/index.php/sniadanie-biznesowe-z-eit-raw-materials-2023/Autor: Zespół Politechniki Wrocławskiej i EIT Raw Materials


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: